KONST / Ramar / Ram 4333510

nr 433 3510

Ram

Förgylld, 1800-tal, 29x36

Utrop:

300 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 16 oktober 2006
kl 17:31:07

Tilgman Keramik